Rojda Demirer’e doğum gününde en özel mesajlar Didem Balçın ve Selin Şekerci’den


Yasak Elma’nın Başarısı İçin Eda Ece Yükü Omuzlarına Aldı!
Rojda Demirer’e doğum gününde en özel mesajlar Didem Balçın ve Selin Şekerci’den. paylaşım yapmaya çaba harcayan oyuncu, izleyicilerin ilgisini çekmek adına da set hallerini de paylaşıyor.


Sabah: Didem Balçın’ın Gelin Çiçeğini Rojda Demirer’in Voleybolcu…
Didem Balçın ve Can Aydın’ın… Didem Balçın ve Can Aydın’ın renkli nikahında en dikkat çeken olaylardan biri de gelin çiçeğini Rojda Demirer’in erkek arkadaşı Ulaş Kıyak’ın kapması oldu.


Didem Balçın Evlendi | Kadın ve Sağlık
Oyuncu Didem Balçın, avukat Can Aydın ile dünyaevine girdi. Engin Altan Düzyatan,Cengiz Bozkurt, Rojda Demirer, Halil SezaiParacıkoğlu, Nevra Serezli, Aylin Kontente ile birlikte oldu.


Didem Balçın’ın Doğum Günü Partisi
‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde rol alan oyuncu Didem Balçın, doğum gününü oyuncu arkadaşları ve yakın dostlarıyla birlikte kutladı. 19.05.2016 01:15 Magazin.


Instagram’da Selin Şekerci: “Bugün Rojda Demirer’in Doğum Günü.”
87.2b Beğenme, 276 Yorum – Instagram’da Selin Şekerci (@selinsekerci): “Bugün Rojda Demirer’in doğum günü. Asın bayrakları! Gözümü kapatıp arkamı hiç düşünmeden…”


CNN Türk: Selin Şekerci: Emine Erdoğan’dan Özür Diledim – Sayfa 6
Dizi oyuncusu Selin Şekerci, sosyal paylaşım sitesi hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’dan özür diledi. – Sayfa 6.


Selin Şekerci Emine Erdoğan’dan Özür Diledi!!!???
Show TVnin daha ilk bölümden dikkatleri üzerine çeken dizisi Çarpışmanınkilit oyuncularından biri olan Rojda Demirer dizide eşini aldatan kadın rolündeki Belma karakterine başarılı bir şekilde hayat veriyor.


Selin Şekerci’ye Delilerinden Çok Özel Bir Doğum Günü Hediyesi…
Güzel kalpli kadın, yaşadığın süre boyunca ne güzel ‘iyi ki’ler biriktirmişsin. Can dostların, bunun en güzel kanıtı. Tüm Deliler adına senin için böyle bir…


Ensonhaber.com: Selin Şekerci’den Emine Erdoğan Hakkında Özür…
Oyuncu Selin Şekerci, 2016 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan hakkında söylediklerinden ötürü özür mesajı yayımladı.


Selin Şekerci, Emine Erdoğan’dan Neden Özür Diledi?
Peki Selin Şekerci Emine Erdoğan hakkında ne dedi? 2008 yılında da Selin Şekerci, “Melekler Korusun” dizisinde Özge Özpirinçci, Rojda Demirer, Hümeyra, Avni Yalçın ile birlikte rol aldı.
Diagnostic Tool