KAP ***DESA*** DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


KAP ***DESA*** DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel
İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Türkçe Özel Durum Açıklaması (Genel). YASAL UYARI: Piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.


DESA*** DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum
İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Türkçe Özel Durum Açıklaması (Genel). Saygılarımızla, Desa Deri San. Ve Tic. A.Ş. http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/588881.


DESA*** DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum
İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Türkçe Özel Durum Açıklaması (Genel). Desa Deri, Ar-Ge’ye yaptığı yatırımla Türkiye’deki dev sanayi firmaları ile yarışıyor. http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/770026.


DESADESA DERI SANAYI VE TICARET A.Ş. Şirket Bilgileri
Sedesa deri san. Ve tic.ltd. şti. 19.800,00. Piyasa Özeti. KAP Haberleri. 27 Mart 2018 21:31. BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel).


DESA*** DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum
İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Türkçe Özel Durum Açıklaması (Genel). N54 Mağaza N354 Beşiktaş/İstanbul adresinde “Desa Deri Sanayi ve Ticaret http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/607439.


Kap: desa [ ] desa derı sanayı ve tıcaret a.s. ozel durum acıklaması…
Kap: desa [ ] desa derı sanayı ve tıcaret a.s. ozel durum acıklaması (genel). ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/706145. DOSYALAR


KAP
KAP 4.0 ile Gelen Yenilikler. XBRL Altyapısı, İşlenebilir Veri, İngilizce Dil Desteği, Zaman Damgası, Yeni İnternet Sitesi, İlave Derimod konfeksiyon ayakkabı deri sanayi ve ticaret a.ş.


Tradeall | KAP *** DESA DERI SANAYI VE TICARET A.S. *** DESA
Ve tıcaret a.s. *** desa *** ozel durum acıklaması (genel). Degısıklgı olmadan sarar avm desa magazası ıle bırlestırılmıstır.saygılarımızla,desa derı san.


DESA | Deri Mont, Deri Ceket, Çanta ve Ayakkabı Modelleri
…Shop’a özel geniş ürün çeşitleri ile en büyük deri mağazası desa.com.tr’de satışta. Onlıne’a özel fırsatları yakala! Kayıt ol. Desa Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Adresi : Halkalı Cad.


OYAK Yatırım – Hisse Detay – DESA DERİ
Desa derı sanayı ve tıcaret a.ş. Faaliyet Alanı. Deri, kürk deri ve bunlardan mamul giysi imalatı, ihracat ve ithalatı. *(Veriler FOREKS Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır).
Bluetooth obd2 scanner