Hadise sevgilisi ile rahat görüşebilmek için bunu da yaptı! ‘Ah Kaan sen nelere kadirsin!’


Hadise Sevgilisi ile Rahat Görüşebilmek İçin Bunu da Yaptı! ‘Ah
‘Ah Kaan sen nelere kadirsin!’ Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım ile rahat rahat görüşebilmek için öyle bir taktik uyguladı ki herkes şoke oldu.


Akşam: Hadise Taktik Değiştirdi! Kaan Yıldırım’la Gizli Kapaklı…
Sevgilisi Kaan Yıldırım’la buluşurken kullandığı lüks aracı ifşa olan Hadise Açıkgöz, gazetecilere yakalanmamak için ilginç bir yol buldu. Artık rahat dolaşıyor.


Hadise Kaan Yıldırım ile Görüşebilmek İçin Bakın Ne Yaptı Yeni…
Pandemi döneminde sık sık sevgilisinin Ulus’taki sitesine giden şarkıcının lüks aracı ve plakasını gazeteciler tarafından ezberlendi. Bu durumdan rahatsız olan Hadise, ilginç bir yönteme başvurdu.


Hadise, Sevgilisi Kaan Yıldırım ile Görüşmek İçin Taktik Geliştirdi
Şarkıcı Hadise, yaklaşık 5 aydır aşk yaşadığı oyuncu Kaan Yıldırımla rahatça görüşebilmek için ilginç bir taktik geliştirdi. Aracın camlarına film taktıran Hadise, sevgilisiyle bu araçla dolaşmaya başladı.


Harun Kolçak Feat. Gökhan Türkmen – Yanımda Kal – YouTube
Öyle savunmasız bir zamandı Bulduğunda beni Sen başlattın boyun eğdim Kabullendim seni. Yanımda kal, yanımda kal Düşlerin yetmez ki bana Yanımda kal yanımda kal Çok geç rastladım sana.


Hadise’nin Sevgilisi Kaan Yıldırım mı?
İddiaya göre ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz günlerde Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek ile poz verdi. Cem Yılmaz, Defne Samyeli için bunu da yaptı!


Hürriyet: Hadise’den Sevgilisi Kaan Yıldırım’a Sürpriz-Son Dakika…
Şarkıcı Hadise, karantina günlerini birlikte geçirdiği sevgilisi Kaan Yıldırım’a sürpriz yaptı. Yazdır. Hadise’nin, oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’ın çok sevdiği kestaneden iki koli sipariş verdiği öğrenildi.


Hadise Sevgilisi İçin Bunu da Yaptı! | Super Haber
Tüm teklifleri elinin tersiyle itti… Hadise sevgilisi için bunu da yaptı! gecesi sahneye çıkması için 1 milyon TL teklifi reddeden Hadise, yeni yıla Fransız model sevgilisi Aurelien Muller’le Paris’te girecek.


Sabah: Hadise ile Kaan Yıldırım Aşkı Bitti mi? Şarkıcı Hadise ile
2020’nin bomba aşklarından biri de Hadise ve Kaan Yıldırım birlikteliği oldu. Hadise, yılbaşında hayatında biri olduğunu belirtip, ‘Sevgilimi ben isteyene…


Penisi Vajinaya Sıkışan Kenyalı Adam (+18) – Alkışlarla Yaşıyorum
| Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir. Yine de devam etmek istiyor musun?
Diagnostic Tool