Dünyaca ünlü sahil ve koylarda havadan koronavirüs denetimi


Dünyaca Ünlü Sahil ve Koylarda Havadan Koronavirüs Denetimi
Turizm kenti Antalya’da helikopterve dronla koronavirüs denetimi yapıldı. Ayrıca dünyaca ünlü Konyaaltı sahili başta olmak üzere, Çıralı, Olimpos, Ayışığı, Phaselis gibi tatilcilerin büyük ilgi…


Ülkelerin Seyahat İzin Düzenlemeleri | Koronavirüs Salgını
Karantina süresince kesinlikle eve ziyaretçi Kabul edilmeyecektir. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetimlerde ev karantinası kurallarını ihlal ettiği tespit edilen kişiler otel karantinasına alınacaklardır.


Konyaaltı Sahili’nde ‘2M-2E’ Başlıklı Koronavirüs Uyarısı
Hava Durumu. Galeri. ekipler, martı timleri ve Toplum Destekli Şube Müdürlüğüne bağlı polisler, dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde tatilcilere koronavirüs tedbirleri hakkında denetimlerde bulundu.


Sahil ve Parklarda Koronavirüs Denetimleri – Gündem
Servisler. Şehir Rehberi. Hava Durumu. Seri İlanlar. Eczaneler. 30 Mar 2020 – 15:37- Gündem Güncelleme: 22 Haz 2020 – 14:43. Sahil ve parklarda koronavirüs denetimleri.


Muğla’nın Dünyaca Ünlü Sahilinde “Koronavirüs” Sessizliği – Yeni Akit
MUĞLA (AA) – DURMUŞ GENÇ – Muğla’nın 6 kilometre uzunluğundaki dünyaca ünlü İztuzu Sahili, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında en sakin günlerini yaşasa da manzarasıyla…


Deniz Polisi Dünyaca Ünlü Sahil ve Koyları Tek Dolaşıp Maske ve
Ardından yerli ve yabancı vatandaşların yoğun olarak bulunduğu dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’ne yanaşan ekipler, anonslarla uyarılarına devam etti. Koronavirüs Riskine Karşı 14 Kural.


Sahil ve Parklarda Koronavirüs Denetimleri
Kocaeli Valiliği’nin aldığı kararlar nedeniyle sahil ve parklarda denetim yapan Büyükşehir Zabıta ekipleri, vatandaşları evlerine yönlendiriyor. Namaz Vakitleri. Hava Durumu.


Sahil ve Parklarda Koronavirüs Denetimleri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında alınan kararların uygulanması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Antalya’nın Dünyaca Ünlü Sahilinde ‘Koronavirüs’ Sessizliği
Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında girişlerin geçici olarak yasaklandığı Antalya’daki dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili, en sessiz günlerini yaşıyor.


Marketten Çıkan Çocuklara Motosiklet Çarptı: 3 Yaralı
Dünyaca ünlü sahil ve koylarda havadan koronavirüs denetimi. Aksaray’da düğünlerde silahla ateş açan iki kişi gözaltına alındı. Koronavirüs tedavisi gören 50 yaşındaki milli eğitim şube müdürü öldü.