CHPden Meydanda oyuncak trenli eylem: Nüfusu İldem kadar olan kentler otobana kavuştu


CHP’den Meydan’da oyuncak trenli eylem: Nüfusu İldem kadar olan
CHP’den, AK Parti’ye 13 yıldır söz verilen ama bir türlü hayata geçirilemeyen hızlı trene, oyuncak trenli gönderme… “Nüfusu ildem kadar olan kentler otobana kavuştu“.


Sabah: SON DAKİKA! Adana’da İğrenç Olay! Utanmaz Tacizcinin…
Adana Ceyhan’da meydana gelen taciz olayına ilişkin son dakika detayları şöyle Olay, 17 Ekim günü saat 21.30 sıralarında, Hürriyet Mahallesi İnönü Bulvarı’nda meydana geldi.


İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan: Ümit Özdağ, Buğra…
Özdağ’ın Kavuncu’nun dayısına işaret etmesine dikkati çeken Türkkan, “Buğra Kavuncu dayısı ile ne kadar görüşüyorsa bir fazla Ümit bey görüşmüştür, Ümit Bey’in arkadaşı” dedi.


Kendini 13 Yıldır Ölü Gösterip Sincap Videolarıyla Popüler Olan
Epey ilginç detaylar barındıran bu olayın özeti. demir’in adına kimlik düzenleyip suça karıştığı için durup dururken adamcağınızın da başını yakıyor ama neyse ki masum olan tayfun demir beraat ediyor.


Haber7.com: İstanbul Büyükçekmece’de Uçak Düştü! Valilik’ten Son…
Son dakika haberine göre; Büyükçekmece’de henüz belirlenemeyen bir sebeple eğitim uçağı düştü. Olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. İtfaiye, kazada bir kişinin yaralandığını açıkladı.


Masumlar Apartmanı Dizisindeki Oyunculuğuyla Dikkat… – onedio.com
Bu olayın ardından tweet atan isimlerden biri de son günlerde Masumlar Apartmanı dizisindeki oyunculuğuyla çok konuşulan Ezgi Mola’ydı. Mola önce yangında parmağı olan kişileri kınadı


YHT’de Ücretsiz Seyahat Eden 1.2 Milyon Engelliye Şok – Son Dakika…
En sonunda da ‘Kendi beyanları doğrultusunda ücretli bilet alabilmekteler’ diyor. Ücretsiz seyahat hakkı olan bir engelli kardeşimiz neden para ile bilet alsın ki? Çünkü siz o hakkını kısıtlamış durumdasınız.


Milli Savunma Bakanlığı’ndan Son Dakika… – Son Dakika Milliyet
ABONE OL. Son dakika haberine göre, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Cebrail ilçesinde 13 yerleşim biriminin işgalden kurtarıldığını duyurdu.


translate.yandex.ru/translator/turkish-russian


PERİNÇEKGİLLERDEN YENİ AÇILIM – Burhan KAVUNCU
Burhan Kavuncu: PerinÇek familyası yalan, iftira, sahte belge fabrikasına, uzun süredir ideolojik olarak yaklaştığı ülkücü hareket çevresinden yeni elemanlar bulmuş.
Car Battery Tester