Vekilin oğlunun düğününe üst limitten para cezası


AKP’li Vekilin Oğlunun Düğününe 6 Bin 360 TL Para Cezası | Ahval
oğlunun salgın önlemlerini yok sayan düğünü nedeniyle toplam 6 bin 360 TL idari para cezası verildi. 282. maddesine göre ‘en üst limitten’ toplam 6 bin 360 TL idari para cezası verildiği öğrenildi.


Oğlunun Düğününde ‘Yasak Tanımayan’ AKP’li Vekile Para Cezası
…Covid-19 tedbirlerine uyulmadığı gerekçesiyle AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’a para cezası verildi. 282’nci maddesine göre Hıfzıssıhha Kurulu Kararına dayalı olarak en üst limitten ceza verdi.


Koronaya Rağmen Bin 500 Kişilik Düğün Yapan Vekilin Cezası Belli…
Korona virüs tedbirlerine uymayarak oğlunun düğününe 1500 idari para cezası iki kez uygulandı ve ceza 6 bin 360 TL oldu. dayalı olarak en üst limitten 3 bin 180 TL idari para cezası uygulandı.


Oğluna Düğün Yapan AK Parti’li Vekile Pandemi Tedbiri İhlal Cezası
…yapan vatandaşlara cezalar kesilirken, bir vekilin oğluna geniş katılımlı bir düğün yapması tepkilere neden olmuştu. Kararına dayalı olarak en üst limitten 3 bin 180 TL idari para cezası uygulandı.


1500 Kişilik Düğün Yapan AKP’li Vekile Korona Cezası – VeryansınTV
…282. maddesine göre en üst limitten toplam 6 bin 360 TL idari para cezası verildi. öngörülmesine rağmen, AKP Milletvekili Cemil Yaman’ın, oğlunun düğününde bu kurala uyulmadığı tespit edildi.


Bin 500 Kişilik Düğün Yapan AK Partili Vekile Ceza!
…282. maddesine göre en üst limitten toplam 6 bin 360 TL idari para cezası verildiği öğrenildi. rağmen, AK Parti Milletvekili Cemil Yaman’ın, oğlunun düğününde bu kurala uyulmadığı tespit edildi.


Nihayet Corona tedbirlerini ihlal eden AKP’li vekil Cemil Yaman’a ceza
…nun 282. maddesine göre en üst limitten toplam 6 bin 360 TL idari para cezası verildiği öğren. rağmen, AKP Milletvekili Cemil Yaman’ın oğlunun düğününde bu kurala uyulmadığı tespit edildi.


Oğluna 1500 Kişilik Düğün Yapan AK Parti Milletvekili Cemil… – F5Haber
…282. maddesine göre en üst limitten toplam 6 bin 360 TL idari para cezası verildiği öğrenildi. rağmen, AK Parti Milletvekili Cemil Yaman’ın, oğlunun düğününde bu kurala uyulmadığı tespit edildi.


Corona Tedbirlerini İhlal Eden AKP’li Vekil Cemil Yaman’a Ceza!
…AKP Milletvekili Cemil Yaman’ın oğlunun düğününde bu kurala idari para cezası iki kez uygulandı ve ceza 6 bin 360 TL oldu. dayalı olarak en üst limitten ceza verdi. li-vekil-cemil-yaman-a-ceza/1.


Yasak Olmasına Rağmen 1500 Kişilik Düğün Yapan AK… – Son Dakika
…tedbirlere uymayarak oğlunun düğününe 1500 davetli çağıran, süre AK Parti Milletvekili Yaman’a üst limitten ihlal cezası verildi. olarak en üst limitten 3 bin 180 TL idari para cezası uygulandı.
autel scan tool