Tabip odalarından siyah kurdele protestosu


Sağlık Çalışanları Siyah Kurdele Takacak! İstanbul Tabip Odası…
…amacıyla, 14-18 Eylül tarihlerinde tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacaklarını açıkladı. İstanbul Tabip Odası Yönetim Kurulu, artan vaka sayılarına dikkat çekerek önemli bir duyuru yaptı.


PTT’de Koronavirüs Vakaları Artıyor: Bir Şube Kapatıldı
NTV Cumhurbaşkanlığı muhabiri Covid-19’a yakalandı. Tabip odalarından siyah kurdele protestosu. ‘Eşim temizlik hastası’ diyerek boşanma davası açtı: Bir gün bile mutlu olamadım.


İstanbul Tabip Odası: Siyah Kurdele Takıyoruz – Sağlık Son Dakika…
…14-18 Eylül 2020 haftasında tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacaklarını duyurdu. İstanbul Tabip Odası Yönetim Kurulu, artan vaka sayılarına dikkat çekerek önemli bir duyuru yaptı.


Ankara Tabip Odası Sağlık Çalışanlarını Siyah Kurdele Takmaya…
Ankara Tabip Odası (ATO) artan vaka sayısına dikkat çekmek ve ölen meslektaşları için tüm sağlık çalışanlarını 4 gün boyunca siyah kurdele takmaya çağırdı.


İzmir İçin Çarpıcı Rapor: Her 1000 Kişiden Biri Koronavirüslü!
Hepimiz, artan vakalara dikkat çekmek için yakamıza siyah kurdele takacağız” dedi. İzmir Tabip Odası Başkanı Op. Dr. Lütfi Çamlı, “Ankara kadar olmasa da İzmir’de de ciddi artış oldu.


İstanbul Tabip Odası: Yönetemiyorsunuz! Ölüyor, Tükeniyoruz!
İstanbul Tabip Odası tarafından konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle: “Sadece hekimler ve sağlık çalışanları değil, babalarımız, annelerimiz, kardeşlerimiz ölüyor. Siyah Kurdele takıyoruz.


Bursa Tabip Odası’ndan ‘Siyah Kurdele’ Çağrısı…
Bursa Tabip Odası Başkanı Doç. göstermek amacıyla yakamızda siyah kurdele ile çalışmaya, günün her saatinde bu kurdeleyi göğsümüzde taşımaya çağırıyoruz” ifadelerini kullanan Doç.


#YönetemiyorsunuzTükeniyoruz | Gaziantep – Kilis Tabip Odası
Gaziantep Kilis Tabip Odası Resmi Web Sitesi. ve tüm yaşam alanlarımızda 1 hafta boyunca “siyah kurdele” takılması web sayfamızdan indirerek, afişi hastane odalarından, aile sağlığı merkezlerine…


Bursa Tabip Odası’ndan ‘Siyah Kurdele’ Çağrısı… – Bursa Hakimiyet
…belirten Başkan Türkkan, Bursa Tabip Odası olarak kendilerinin de bu etkinliklerde yer alacağını dile getirdi. siyah kurdele ile çalışmaya, günün her saatinde bu kurdeleyi göğsümüzde taşımaya…


Tıp Dünyası » Tabip Odalarından TTB’ye Destek
Tabip odalarından TTB’ye destek. TTB Merkez Konseyi üyelerine verilen hapis cezasına tepki gösteren tabip odaları ortak gazete ilanı verdi. Tıp Dünyası – ANKARA.
autel code reader