Blanka Lipińska nie chce brać ślubu z Baronem. Zdradziła też, czy mogłaby z nim być do końca życia


Blanka Lipińska odpowiada na pytania fanów. Pisarka …
Blanka Lipińska nie planuje przyszłości z Baronem? Oczywiście sporo pytań dotyczyło o najprywatniejsze szczegóły z życia, w tym związek z Aleksandrem Baronem. Ciekawscy internauci zdawali pytania dotyczące ewentualnego ślubu i wspólnych planów na przyszłość. Na pytanie o ślub odpisała tylko “A po co?”.


Blanka Lipińska i Baron są razem. Autorka “365 dni …
Blanka Lipińska potwierdziła związek z Baronem. Pisarka i juror “The Voice of Poland” spotykają się. Od kilku tygodni w mediach pojawiały się informacje na temat ich miłosnej relacji.


Blanka Lipińska rozstała się z partnerem. Wyjawiła powody
Zobacz: Blanka Lipińska nie wzięła ślubu, a teraz się tłumaczy. Dlaczego oszukała swoich fanów? Uważamy, że to w ogóle nie jest wasza sprawa, ale jesteśmy naciskani przez naszych followersów. To będzie wyznanie tego tygodnia, a mianowicie rozstaliśmy się. Jak widzicie, nie oznacza to, że między nami coś się zmieniło.


Blanka Lipińska rozstała się z partnerem | Party.pl
Zaledwie kilka tygodni temu wszystkie media pisały o ślubie Blanki Lipińskiej i jej partnera, a dziś okazuje się, że para podjęła decyzję o rozstaniu! Blanka Lipińska i Maciej Buzala byli razem od maja 2018 roku. Z kolei na początku września br. autorka głośnej powieści erotycznej “365 dni” poinformowała swoich fanów, że wzięła ślub z ukochanym.


Blanka Lipińska SCHUDŁA, ale to nie koniec – pisarka …
Blanka Lipińska SCHUDŁA, ale to nie koniec – pisarka zdradziła, ile chce ważyć Autorka 365 dni stosuje swoją dietę i haruje na siłowni. Jest już blisko ideału, jaki sobie założyła.


Blanka Lipińska wzięła ślub w tajemnicy! „To tyle, co chcę
Blanka Lipińska wzięła ślub. Wspaniałą wiadomością autorka książki 365 dni podzieliła się z fanami na Instagramie. Zamieściła kilka zdjęć, które podpisała: „wyszłam za mąż-zaraz wracam 🤘🏼 To tyle co chce Wam pokazać ☺️ Brawo my 👏🏼 Udało się utrzymać w tajemnicy 😈 Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej …


Blanka Lipińska i Baron oficjalnie razem. Internauci są …
Baron i Blanka Lipińska nie chcą już dłużej skrywać swoich uczuć. Kilka dni temu para została sfotografowana podczas spaceru, a pisarka przerwała milczenie i opowiedziała o życiu miłosnym. Okazało się, że Lipińska i muzyk zespołu Afromental spotykają się od półtora miesiąca.


Blanka Lipińska z partnerem nago pozują na plaży. Pokazała …
Blanka Lipińska kolejny raz udowodniła, że nie wie co to wstyd. Autorka erotycznej powieści opublikowała w sieci bardzo odważną fotografię. Naga Lipińska pozuje na niej z partnerem …


Blanka Lipińska opowiedziała o nocy z kobietą
Blanka Lipińska nazywa siebie biseksualistką, chociaż przyznaje, że nie mogłaby być z kobietą. – Mój biseksualizm polega na tym, że nie wykluczam zbliżenia z kobietą.


Blanka Lipińska. Tego mogliście o niej nie wiedzieć …
Jedna z najpopularniejszych polskich autorek, która w dorobku ma takie hity jak “365 dni” czy “Ten dzień” – Blanka Lipińska, ma jeszcze jedno ciekawe zajęcie, o którym mogliście do tej pory nie wiedzieć. Szefuje ring girls, które odpowiadają za pierwiastek piękna i delikatności podczas brutalnych gal MMA – KSW.
Launch car diagnostic